Класиране

II Национален конкурс за млади изпълнители на популярна музика „Музикален импулс“

Бургас, 03-05 август 2018

 

КЛАСИРАНЕ

 


Категория Солисти, I възрастова група

I място – Александра Минкова

I място – Алексима Рамчева

II място – Бориса Кунева

III място – Кристияна Узунова

III място – София Чернева

III място – Габриела Тасева

Поощрение – Мая Минкова

Поощрение – Викториа Дикова

Поощрение – Теодора Менчева

 


Категория Солисти, II възрастова група

I място – Максим Ялнъзов

I място – Габриела Грозева

II място – Никол Петковска

II място – Елиза Янковска

III място – Симона Ходулова

III място – Никол Стефанова

III място – Жени Кринчева

Поощрение – Тодор Иванов

Поощрение – Александър Вачев

Поощрение – Маргита Драганова

Поощрение – Шарлот Ауси

Поощрение – Карла Кръстева

 


Категория Солисти, III възрастова група

I място – Ивайла Терзиева

I място – Аглея Канева

I място – Христина Йосифова

I място – Александра Сариева

I място – Лилия Николова

II място – Тодор Борисов

II място – Ива Димова

II място – Ангелина Сапаревска

III място – Ванеса Баева

III място – Ивета Тодорова

III място – Мария Вандева

III място – Иван Едрев

III място – Антония Пенева

Поощрение – Антония Мутафова

Поощрение – Рая Петкова

Поощрение – Преслава Стоянова

Поощрение – Моника Парушева

Поощрение – Кристалена Стоянова

 


Категория Солисти, IV възрастова група

I място – Жаклин Таракчи

I място – Димитрина Германова

I място – Гала Ботева

II място – Теодора Филчева

III място – Лилия Ангеличева

III място – Гергана Стоянова

Поощрение – Николета Сачкова

Поощрение – Гергана Маринова

 


Категория Солисти, V възрастова група

I място – Ивана Бълдъркова

I място – Дария Боева

II място – Ивета Петрова

III място – Десислава Христова

III място – Христиана Рандева

 


Категория Дуети, I възрастова група

Поощрение – Дует „Стил“


Категория Дуети, II възрастова група

I място – Аглея Канева и Тодор Борисов

I място – Дует „Мелисима“

II място – Анелия и Кристиян Налбантови


Категория Дуети, III възрастова група

III място – Junk Mail

III място – Николета Сачкова и Венелин Каленов


Категория Вокални групи, III възрастова група

III място – Вокален състав АртПоп


 

Специална награда на Победа АД за най-малък участник

Мая Минкова


 


 

Специална награда на Ротари клуб Бургас-Пиргос за Вокален педагог

Румяна Иванова

 


 

Специална награда за най-добро изпълнение на българска песен

Ивана Муцкова за изпълнението на песента „Море от нежност“

 


 

GRAND PRIX

Ивана Муцкова