Класиране

I Национален конкурс за млади изпълнители на популярна музика

„Музикален импулс“

Бургас, 04-06 август 2017

 

КЛАСИРАНЕ

 

Категория Солисти

 

I възрастова група

 

I място

Александра Николова, гр. Ямбол

Бориса Кунева, гр. Русе

 

II място

Татяна Атанасова, гр. Бургас

 

III място

Натали Йорданова, гр. Бургас

Леа Русева, гр. София

 

Поощрение

Теодора Менчева, гр. Несебър

Александра Минкова, гр. Бургас

Стеанна Георгиева, гр. Сливен

Полина Атанасова, гр. Бургас

Алексима Рамчева, гр. Бургас

Вениамин Атанасов, гр. Бургас

 

 

II възрастова група

 

I място

Аглея Канева, гр. Пловдив

Ивайла Терзиева, гр. Пловдив

Ива Димова, гр. Пловдив

 

II място

Кристиян Налбантов, гр. Поморие

Анелия Налбантова, гр. Поморие

Максим Ялнъзов, гр. Варна

 

III място

Симона Стайкова, гр. Варна

Габриела Грозева, гр. Варна

Симона Ходулова, гр. Бургас

Катрин Младенова, гр. Дупница

 

Поощрение

Бояна Васева, гр. Варна

Андрея Атанасова, гр. Бургас

Мария Вандева, гр. Бургас

Карла Кръстева, гр. Свищов

Александра Тенева, гр. Търговище

Ниляйда Нури, гр. Търговище

Дая Василева, гр. Бургас

Теодора Кичукова, гр. Бургас

 

 

III възрастова група

 

I място

Лилия Николова, гр. Варна

Ивета Тодорова, гр. Варна

Поля Иванова, гр. София

 

II място

Моника Парушева, гр. Варна

Валериа Войкова, гр. София

Валентин Илиев, гр. Пловдив

Христина Йосифова, гр. София

 

III място

Иван Славов, гр. Варна

Василена Василева, гр. Велико Търново

Тодор Борисов, гр. Пловдив

Карина Илиева, гр. Свищов

 

Поощрение

Антония Мутафова, гр. Обзор

Далия Ковачева, гр. Габрово

Патрисия Симеонова, гр. Ямбол

 

 

IV възрастова група

 

I място

Ивана Муцкова, гр. Пловдив

 

II място

Деница Кинева, гр. Бургас

 

III място

Ивана Симеонова, гр. София

 

Поощрение

Христиана Петкова, Равда

Елиза Татео, гр. Варна

 

 

V възрастова група

 

I място

Ралица Дънкова, гр. Добрич

 

II място

Ивета Петрова, гр. Габрово

 

III място

Антонио Дачовски, гр. Стара Загора

 

 

Категория Дуети

 

II възрастова група

 

I място

Аглея Канева и Тодор Борисов, гр. Пловдив

Анелия и Кристиян Налбантови, гр. Поморие

 

III място

Анна Жилкова и Светлина Наумова, гр. Несебър

 

 

Категория Малки вокални формации

 

II възрастова група

 

II място

ДВГ „Сюрприз“, гр. Несебър

 

 

III възрастова група

 

II място

ВС „АртПоп“, гр. Дупница

 

 

Специална награда за най-добро изпълнение на българска песен

Ивана Муцкова, гр. Пловдив

 

 

Специална награда на Ротари клуб Бургас-Пиргос

Ралица Дънкова, гр. Добрич

 

 

Вокален педагог на конкурса

Антоанета Георгиева, гр. Свищов

 

 

Grand Prix

Никол Борисова, гр. Свищов